Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 


Wystąpienia sejmowe
 
Foto
Foto
Foto

Poseł na Sejm VII kadencji, przedsiębiorca


Urodziłem się w Ozimku 5 grudnia 1975 roku, gdzie uzyskałem maturę w rodzimym Liceum Ogólnokształcącym. W roku 2002 uzyskałem tytuł magistra ekonomii na Uniwersytecie Opolskim.
W roku 2013 ukończyłem Akademię Dyplomatyczną Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych w Warszawie.
 
W Ozimku także stawiałem pierwsze kroki w polityce kierując lokalną strukturą SLD w latach 2001-2003. Poza aktywnością polityczną dość wcześnie zająłem się prowadzeniem działalności gospodarczej.
Od 2000 roku jestem Prezesem Zarządu Spółki z o.o. Gazon.
 
Pomimo wielu zajęć i wyzwań ustabilizowałem życie osobiste. Jestem żonaty oraz wychowuję ukochanych dwóch synów, 10-letniego Stasia i 6-letniego Władka. Bycie ojcem uważam za najważniejsze wyzwanie w moim życiu.
 
W wyborach parlamentarnych w 2011 kandydowałem z 1 miejsca na liście Ruchu Palikota w okręgu wyborczym nr 21 w Opolu i uzyskałem mandat poselski, otrzymując 11 175 głosów. Moja świadomość polityczna uległa znacznemu poszerzeniu, co zaskutkowało powrotem do macierzystego ugrupowania SLD dnia 22 lutego 2013 r.

W 2015r. kandydowałem do Senatu RP z własnego komitetu:
Min. 15 zł/godz. Świeckie Państwo ZUS max. 30%. W okręgu 52 senatorem został jednak prof. Piotr Wach (PO).
 
W Sejmie byłem aktywnym posłem, pracowałem w Komisji ds. Unii Europejskiej oraz Komisji Skarbu Państwa. Brałem udział w najważniejszych debatach np. Paktu Fiskalnego oraz dotyczących Unii Europejskiej. Należałem również do zespołów parlamentarnych o charakterze regionalnym, w tym także do zespołu przyjaciół Odry, przywrócenia połączeń ekspresowych PKP Jelenia Góra - Wrocław - Opole - Warszawa.

Całe życie uprawiam aktywnie sport, jestem pilotem szybowcowym. Wypoczywam na pieszych wędrówkach w górach, a w zaciszu domowym lubię gotować przy muzyce Pink Floyd'ów.

Zachęcam do obserwowania mojej działalności politycznej i aktywnego włączenia się Państwa do wspólnego wprowadzania w życie lewicowych idei.


  

  Aktualności

Kępiński zamiast Millera?

 

 
45-052 Opole, ul. Oleska 1/1-1c
tel. 77 402 11 82
e-mail: biuro@adamkepinski.pl

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA n4CMS