Poseł na Biegu Sylwestrowym
 
 

Dnia 28 grudnia 2013 Poseł Adam Kępiński wziął udział w III Biegu Sylwestrowym w Ozimku. Poseł wyróżniał się pośród biegaczy czerwonym (profesjonalnym) strojem oraz kondycją w swojej kategorii wiekowej.

Ukończenie biegu dostarczyło wszystkim zawodnikom niemałej satysfakcji, atmosfera podczas imprezy była fantastyczna, a organizacja biegu profesjonalna. Poseł miał sporo radości z udziału w imprezie sportowej, zwłaszcza, że odbywała się w Jego rodzinnym mieście, wśród rodziny i znajomych. Synowie i siostrzeniec Posła również dostarczyli powodów do dumy osiągając niezwykłe rezultaty w biegu w swoich kategoriach wiekowych!

Zawody  III BIEGU SYLWESTROWEGO rozpoczęły się 28 grudnia 2013r. ( sobota), o godzinie 1500, pod Domem Kultury w Ozimku.

Imprezę otworzyły okolicznościowe przemówienia oraz zaproszeni goście. Następnie odbywały się poszczególne biegi według zaplanowanych kategorii wiekowych. Odbyło się 18 biegów ulicami miasta, a biegi dostosowane były do wieku i możliwości sportowych uczestników. Około godziny 1830 pod Domem Kultury w Ozimku nastąpiło uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom oraz podsumowanie zawodów sportowych.

FotoFotoFoto
FotoFotoFoto
  
 

 
45-052 Opole, ul. Oleska 1/1-1c
tel. 77 402 11 82
e-mail: biuro@adamkepinski.pl

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA n4CMS